LG Manyetik Yataklı Santrifüj Chiller

Santrifüj Soğutma Grupları

Gelişmiş Kısmi Yük Verimliliği
Yüke göre frekans kontrolü aracılığıyla dönüş sayısını ayarlayarak en fazla 0,1 Hz değerine kadar hassas kontrol yapmak mümkündür. Hassas kontrol, sabit hızda çalışan İki Kademeli modele kıyasla kısmi yük verimliliğini %54 oranında arttırarak enerjiden ve maliyetten tasarruf sağlar.

Manyetik Yatak
Temassız Manyetik Yatak teknolojisi, yağlamada oluşan kayıpları iyileştirmiş ve enerji verimliliğini arttırmıştır. Buna ek olarak, ani elektrik kesintilerinde acil güç sağlamak için Online UPS bulunmaktadır ve bu sayede, dengeli bir çalışma elde etmek için döner milin dönüşü muhafaza edilebilmekte ve yatak korunmaktadır.

Hava Yatağı
LG’nin özel Hava Yatağı teknolojisi, sürtünmeden oluşan kayıpları azaltır ve genel verimliliği arttırır. Hava Yatağı teknolojisi oldukça gelişmiş olduğundan, endüstriyel alanlar ve uçak gibi birçok sektörde uygulanmaktadır.

Basitleştirilmiş Boru Tertibatı
Yağsız soğutucu, yağla ilişkili parçaları ortadan kaldırarak boru tertibatının yapısını basitleştirmiştir. Yağ veya filtre değişimi ihtiyacı ortadan kalktığı için kullanıcılar aynı anda zamandan ve paradan tasarruf edebilir.

Gürültüde Azalma
Kompresörün yapısını basitleştirdiği ve gürültü kaynağını ortadan kaldırdığı için gürültüyü 74 dB(A) değerine kadar azaltma özelliği ile az titreşim ve az gürültü gerektiren alanlarda uygulanabilir.

STEKON, LG Chiller Türkiye Resmi Distribütörüdür. 

STEKON LG Manyetik Yataklı Santrifüj Chiller

Yağsız Santrifüjlü Soğutucu Serisi

Yağsız Santrifüj Chiller Serisi