HAVA PERDESİ

SHOP & BUSİNESS SERİSİ HAVA PERDESİ

Bir mağaza veya iş yerinin girişi, o binanın hiçbir yerinden daha etkili bir izlenim bırakamaz. Ve ortam havasının konfor şartları insanları içeriye davet eder. Teddington hava perdesi ile bu konfor şartı enerji tasarrufu ile aynı anda sağlanabilir.
Teddington 40 yıllık ar-ge birikimini yeni nozul dizaynı ile birleştirip, işlevsel, görsel ve çevre dostu ürünlerin piyasadaki öncüsü konumunu koruyor. Teddington patentli bu yeni teknoloji ve EC motorlar sayesinde korunaksız bina girişlerinin işletme maliyetlerine olumsuz etkisine son verilebiliyor

DESİGN SERİSİ HAVA PERDESİ

Hava perdeleri her zaman tavanda olamazlar. Girişin yüksek olması, kayar veya döner kapıların varlığı bizi bu mimariyle uyumlu olacak hava perdesi kullanmaya yöneltir. Örnek verecek olursak döner kapılar içeriye düzenli soğuk hava akışına sebep olabilirler. Bu tip bir kapının yanında şık dikey bir hava perdesi veya kapı çapı ile uyumlu yatay eğrisel bir hava perdesi hem gözü rahatsız etmeyecek hem de bu tip bir kapının olumsuz etkilerini engelleyecektir. Teddington tasarım serisi ürünlerinde de patentli nozul teknolojisini EC motorları birleştirerek yüksek verimlilik sağlamaktadır.

ENDÜSTRİ SERİSİ HAVA PERDESİ

Sıcak veya soğuk hava perdesi uygulaması gerektiren fabrika, depo ve soğuk odalar gibi mekanlarda Teddington yine patentli nozul ve EC motor uygulamaları ile ciddi bedeller ödenerek şartlandırılmış iç mekan havasının korunmasının yanında enerji tasarrufu da vaat ediyor.

Teddington web sitesine erişim için : https://teddington.de/en/startseite-gb/

Cenvergo Sistem Detayı için : https://teddington.de/en/convergo_system/

Corrigo Sistem Detayı için : https://teddington.de/en/corrigo_system/

En popüler Hava Perdesi Modeli için : https://www.stekonair.com/e-serisi-hava-perdesi/