DAHİLİ KONTROLLERE SAHİP ELEKTRİKLİ DAİRESEL KANAL ISITICILARI

EKA NV, -NI, -NIS
Dahili kontrollere sahip elektrikli kanal ısıtıcıları EKA … NV, hassas sıcaklık kontrolü sağlayan algoritma güç verme / duraklatma ile çalışan sıcaklık regülatörü içerir. Regülatör, yükü hareketli parçaları olmayan triyaklarla kontrol eder, bu da gürültüsüz çalışmayı sağlar. Potansiyometre, sıcaklığı ayarlamak için kullanılır. Manuel termal kontak reset düğmesi ve sıcaklık ayarı cihaz üzerinde bulunur. Kanal sıcaklık sensörü gereklidir.

Elektrikli kanal ısıtıcıları EKA … NI, dahili kontrollere sahip olup, hassas sıcaklık kontrolü sağlayan, algoritma güç verme / pause ile çalışan sıcaklık regülatörü içerir. . Regülatör, yükü hareketli parçaları olmayan triyaklarla kontrol eder, bu da gürültüsüz çalışmayı sağlar. Harici sıcaklık ayarı ayrı olarak bağlanmalıdır. Manuel reset düğmesi ısıtıcının üzerinde bulunur. Kanal sıcaklık sensörü ve potansiyometre gereklidir.

Elektrikli kanal ısıtıcıları, dahili kontrollere sahip EKA … NIS, hassas sıcaklık kontrolü sağlayan, algoritma güç verme / duraklatma ile çalışan sıcaklık regülatörü içerir. Regülatör, yükü hareketli parçaları olmayan triyaklarla kontrol eder, bu da gürültüsüz çalışmayı sağlar. Manuel reset düğmesi ısıtıcının üzerinde bulunur. Harici kontrol sinyali (0-10V) gereklidir. Açık ve Kapalı zaman arasındaki oran, gerekli ısı talebine göre % 0-100 arasında değişir.

Elektrikli Isitici Dairesel 2